Портал в режимі тестування та наповнення
До уваги іноземних громадян, які планують в’їзд в Україну у період карантину!
Опубліковано 01 липня 2020 року о 13:10

Протягом останніх тижнів Уряд України прийняв кілька рішень, якими змінив вимоги щодо в’їзду в Україну іноземних громадян.

Так, передбачено, що з 12 червня до 31 липня 2020 року для в’їзду в Україну іноземцям необхідно мати відповідний страховий поліс. А для осіб, які прибувають з країн зі значним поширенням захворювання на коронавірусну інфекцію – перебування на обсервації.

На період дії карантину забороняється перетин державного кордону України іноземцями (крім іноземців, які постійно проживають на території України) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, що має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Іноземцям, у яких буде відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, уповноваженою службовою особою підрозділу охорони державного кордону буде відмовлено у перетинанні державного кордону.

Інформацію щодо оформлення медичного поліса для поїздок за кордон потрібно з’ясовувати у страхових компаніях.

Як варіант, страховий поліс можна придбати за наступним посиланням.

Також Уряд визначив, що підставою для обсервації є перетин державного кордону особою, яка прибула з держави або є громадянином держави із значним поширенням COVID-19. Забезпечити транспортування осіб від пунктів пропуску через державний кордон до обсерваторів Уряд зобов’язав обласні та Київську міську державні адміністрації.

Обсервації не підлягають громадяни держав із значним поширенням COVID-19, які не перебували на території цих держав протягом останніх 14 днів, працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей, водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад, учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, яка супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

Також обсервації не підлягають особи, що дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу “Дій вдома”. Мобільний додаток «Дій вдома» на мобільний пристрій можна завантажити за посиланням: Google Play або App Store.

Державами із значним поширенням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання на COVID-19 становить більше ніж 40 осіб на 100 тис. населення. Перелік таких держав Державній прикордонній службі України кожні 3 дні надає Міністерство охорони здоров’я України та можна знайти тут.

Показник захворювань на 100 тис. осіб по Єгипту станом на 25.06.2020 становить 40,3.

Вищезгадана обсервація або самоізоляція іноземця у зв’язку з перетином державного кордону (який прибув з держави або є громадянином держави із значним поширенням COVID-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, що проведено після перетину державного кордону.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux