Перебування українських студентів на мовному стажуванні в Каїрському університеті
Опубліковано 17 травня 2015 року о 17:08

З 19 квітня по 17 травня ц.р. в Арабській Республіці Єгипет перебувала група студентів з двох українських вищих навчальних закладів - Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського національного лінгвістичного університету, яка проходила мовне стажування в Каїрському університеті.

         У ході свого перебування в Єгипті українські студенти відвідали м.Александрія, де вшанували пам'ять видатної української поетеси Лесі Українки, меморіальна експозиція на честь якої знаходиться в приміщенні Александрійської бібліотеки.

         Посол України в АРЄ Г.Латій прийняв групу молодих сходознавців в українському диппредставництві та взяв участь в урочистому зібранні у каїрському університеті, присвяченому завершенню програми перебування студентів в Єгипті.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux