Заява МЗС України про події в Одесі (укр./рос.)
Опубліковано 03 травня 2014 року о 13:38

Учора, 2 травня ц.р., в Одесі відбулися трагічні події, внаслідок яких  загинули десятки і отримали поранення сотні людей.

За інформацією правоохоронних органів, групою провокаторів, які проголошували сепаратистські і проросійські гасла, було вчинено напад на мітинг на підтримку єдності України.

Масштаб драми вражає. Ці події розглядаємо як продовження підривних зусиль проти нашої держави із загрозою для життя і безпеки наших громадян.

Рішуче засуджуємо дії, які націлені на розкол України та дестабілізацію ситуації на півдні країни.

Події в Одесі свідчать, що підривна сепаратистська діяльність в Україні приречена на поразку, оскільки українські громадяни не лише не підтримують т.зв. «сепаратистів», але й рішуче відкидають будь-які замахи на соборність нашої держави і чинять опір терористам та бойовикам.

Висловлюємо глибокі людські співчуття у зв’язку з трагедією.

Правоохоронними органами України проводиться комплексне, всебічне і об’єктивне розслідування цих трагічних подій і винні мають бути покарані. 

***

Заявление МИД Украины о событиях в Одессе

Вчера, 2 мая, в Одессе произошли трагические события, в результате которых погибли десятки и получили ранения сотни людей.

По информации правоохранительных органов, группой провокаторов, которые провозглашали сепаратистские и пророссийские лозунги, было совершено нападение на митинг в поддержку единства Украины.

Масштаб драмы впечатляет. Эти события рассматриваем как продолжение подрывных усилий против нашего государства с угрозой для жизни и безопасности наших граждан.

Решительно осуждаем действия, которые нацелены на раскол Украины и дестабилизацию ситуации на юге страны.

События в Одессе свидетельствуют , что подрывная сепаратистская деятельность в Украине обречена на поражение, поскольку украинские граждане не только не поддерживают т.н. «сепаратистов », но и решительно отвергают любые покушения на соборность нашего государства и сопротивляются террористам и боевикам.

Выражаем глубокие человеческие соболезнования в связи с трагедией.

Правоохранительными органами Украины проводится комплексное, всестороннее и объективное расследование этих трагических событий и виновные должны быть наказаны.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux