• A-
    A+
  • English
  • Українською
Embassy Staff
18 May 2020 13:50

Mr. Yevhen Zhupeyev — Counsellor (yevhen.zhupeyev@mfa.gov.ua)

Mr. Ruslan Nechai — Counsellor (ruslan.nechai@mfa.gov.ua)

Mr. Oleg Prenzelevych - Counsellor (consular issues) (oleg.prenzelevych@mfa.gov.ua)

Mr. Igor Didenko - First Secretary (economic and trade issues) (igor.didenko@mfa.gov.ua)

Mr. Vitaliy Rybak — First Secretary (vitaliy.rybak@mfa.gov.ua)

Mr. Bohdan Horvat— Second Secretary (information and press issues) (bohdan.horvat@mfa.gov.ua)

Mr. Dmytro Demianov — Third Secretary (consular issues) (dmytro.demyanov@mfa.gov.ua)


Defense Attache Office (milat_eg@mfa.gov.ua)

Mr. Volodymyr Stetsenko — Defense Attache



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux