• A-
    A+
  • English
  • Українською
Працівники Посольства України в Арабській Республіці Єгипет
16 November 2021 13:00


Yevhen Zhupeyev - Counselor

yevhen.zhupeyev@mfa.gov.ua


Ruslan Nechai - Counselor

ruslan.nechai@mfa.gov.ua 


Oleg Prenzelevych - Counselor (consular issues)

oleg,prenzelevych@mfa.gov.ua 



Igor Didenko – First Secretary (economic and trade issues) 

igor.didenko@mfa.gov.ua 


Vitaliy Rybak - First Secretary

vitaliy.rybak@mfa.gov.ua 


Bohdan Horvat - Second Secretary (media and information issues)

bohdan.horvat@mfa.gov.ua 


Dmytro Demyanov - Third Secretary (consular issues)

dmytro.demyanov@mfa.gov.ua


Military department:  (milat_eg@mfa.gov.ua)

Volodymyr Stetsenko - defence attaché 



 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux