Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 05:38

Щодо в’їзду в Єгипет неповнолітніх осіб

06 квітня 2017, 00:00

 

У зв’язку із численними зверненнями фізичних та юридичних осіб України до Посольства України в Арабській Республіці Єгипет щодо заборони у в’їзді в Єгипет дітям, відомості про яких внесені у паспортні документи батьків та які не мають окремого паспортного документа, повідомляємо про таке.

До Посольства не надходили офіційні повідомлення від державних органів Єгипту про зміни у правилах в’їзду в цю державу для дітей, відомості про яких внесені до паспортів батьків.

Втім, слід наголосити, що відповідно до законодавства України, кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Також відповідно до п.2 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995р. (у редакції постанови Кабінету Міністрів України № 724 від 25.08.2010р.), перетинання громадянами України державного кордону здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю, якщо інше не передбачено законом, за одним з таких документів, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну:

 

1) паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

2) дипломатичний паспорт;

3) службовий паспорт;

4) проїзний документ дитини;

5) посвідчення особи моряка;

6) посвідчення члена екіпажу.

 

Рекомендуємо враховувати зазначену інформацію під час планування поїздок з України за кордон.