Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 05:44

Щодо нових правил в’їзду для іноземців на територію Арабської Республіки Єгипет

18 березня 2015, 00:00

Інформуємо, що, починаючи з 15 травня ц.р., Арабською Республікою Єгипет запроваджуються нові правила в’їзду для іноземців на територію країни.

Зокрема, усі іноземні громадяни, які мають намір індивідуально відвідати Єгипет, повинні будуть звертатись за отриманням візи до відповідного дипломатичного представництва цієї держави за кордоном (адреса посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні: м. Київ, вул. Обсерваторна, буд.19 тел: (044) 2721327).

Зазначене нововведення, проте, не стосується іноземців, які прибуватимуть до Єгипту з туристичною метою у складі організованих груп за наявністю відповідного пакету документів, оформленого туристичним оператором.

З огляду на зазначене, вчергове привертаємо увагу наших співвітчизників на необхідність дотримання міграційно-візового режиму під час перебування на території Єгипту (наявність діючої візи або дозволу на проживання).

Громадяни України, які з різних причин бажають продовжити своє перебування на території Єгипту, мають звертатись з відповідним клопотанням до  Головного управління Міграційної служби Єгипту (м. Каїр, площа Тахрір) або до територіальних відділень відомства за місцем перебування.