Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 12:39

Павло Клімкін відвідає Єгипет з офіційним візитом

26 квітня, 10:06

29-30 квітня 2018 року Міністр закордонних справ Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом в Арабській Республіці Єгипет.

У Каїрі Павло Клімкін проведе переговори зі своїм колегою, Міністром закордонних справ Єгипту Самехом Шукрі, а також інші зустрічі за програмою візиту.

Цей візит, який відбувається після телефонної бесіди Президента України Петра Порошенка і Президента Арабської Республіки Єгипет Абделя Фаттаха Аль Сісі (12 квітня 2018 р.), покликаний активізувати українсько-єгипетську взаємодію в усіх сферах, де існує спільний інтерес, обговорити шляхи поглиблення відносин в економічній площині та стан підготовки чергового засідання Міжурядової Спільної Комісії з економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Єгиптом.

Окрему увагу сторони планують приділити співпраці двох держав у сфері туризму, де Україна за кількістю власних громадян (понад 770 тис. за минулий рік), які відвідують Єгипет, впевнено утримує провідні позиції.

Українська сторона відзначає зусилля, які вживаються єгипетською стороною, задля забезпечення безпечного перебування і відпочинку українських туристів у цій країні. Рекомендації МЗС України подорожуючим до Єгипту громадянам України від 18 квітня 2018 року не містять загального застереження не здійснювати поїздки до цієї країни, але просять громадян бути обачними і враховувати режим надзвичайного стану, що діє в Єгипті.

Останні новини

Президент провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет | 12 квітня, 22:03

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абделем Фаттахом Аль Сісі.

Двосторонні переговори в Каїрі | 12 квітня, 18:02

11 квітня 2018 року в Міністерстві закордонних справ Єгипту відбулися консультації з актуальних питань двосторонньої співпраці під співголовуванням Директора Департаменту країн Близького Сходу і Африки МЗС України М.Щербатюк та Директора Департаменту країн Східної та Південної Європи Н. Ель Завахрі.