Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 11:40

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ

24 грудня 2017, 16:17

23 грудня на території Посольства України в Каїрі вже третій рік поспіль Дід Мороз, Снігурочка і три лісові мавки вітали десятки дітей, їхніх мам і татусів на святі зустрічі Нового року.

Діти читали українські вірші і виконували пісні, брали участь у численних конкурсах та розвагах, підготували чимало чудових малюнків на святкову тематику. Ніхто не залишився без нагороди і солодкого подарунка, доставлених з України.

Свято було організоване активістками та активістами з числа української громади за сприяння працівників Посольства України в АРЄ.

Останні новини

22 січня – День Соборності України | 21 січня, 08:58

Український історичний календар 22 січня містить дві знаменні події: проголошенням 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки та рівно за рік – Універсалом Директорії Української Народної Республіки – об’єднання УНР і ЗУНР в одну суверенну державу. Ці події є одними із найважливіших в історії Української революції 1917 – 1921 років і загалом історії України XX століття.

UKRAINE FOR EVERYONE | 18 січня, 15:19

Посол зустрівся з головним редактором газети «Аль Ахбар Аль Мсаей» | 15 січня, 11:47

14 січня посол Г.Латій відвідав офіс газети «Аль Ахбар Аль Мсаей» та  зустрівся з її Головним редактором Гамалем Хусейном.