Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 05:49

6 грудня в Посольстві України в Єгипті відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України.

07 грудня 2017, 14:29

У заході взяли участь високопосадові особи МО АРЄ, зокрема заступник Начальника Генерального штабу, члени дипломатичного корпусу, представники єгипетських громадських кіл та ЗМІ, української діаспори в Єгипті, делегація компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором О.Вадатурським, яка в ці дні перебувала в Каїрі з візитом.

З вітальними промовами до присутніх звернулись Посол України в АРЄ Геннадій Латій та аташе з питань оборони в Єгипті полковник Олександр Чернов, які поздоровили особовий склад Збройних Сил України з професійним святом та поінформував присутніх про важливу роль української армії у протистоянні російській агресії. Особливо було наголошено на готовності української армії рішуче відстоювати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, які відали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Під час заходу, гості мали змогу відвідати фотовиставку, присвячену Збройним Силам України в сучасних умовах.

Останні новини

Павло Клімкін відвідає Єгипет з офіційним візитом | Вчора, 10:06

29-30 квітня 2018 року Міністр закордонних справ Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом в Арабській Республіці Єгипет.

Президент провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет | 12 квітня, 22:03

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абделем Фаттахом Аль Сісі.

Двосторонні переговори в Каїрі | 12 квітня, 18:02

11 квітня 2018 року в Міністерстві закордонних справ Єгипту відбулися консультації з актуальних питань двосторонньої співпраці під співголовуванням Директора Департаменту країн Близького Сходу і Африки МЗС України М.Щербатюк та Директора Департаменту країн Східної та Південної Європи Н. Ель Завахрі.

Урочиста церемонія відкриття прямого авіасполучення між Україною та Єгиптом | 08 квітня, 17:25

8 квітня ц.р. Посол України в Єгипті Геннадій Латій взяв участь в урочистій церемонії з нагоди відкриття регулярного авіаційного сполучення між столицями України та Єгипту, яке здійснюватиметься літаками авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" чотири рази на тиждень.

Зустріч з Міністром постачання та внутрішньої торгівлі АРЄ Алі Мосельхі | 04 квітня, 10:48

03 квітня Посол України Геннадій Латій,  разом з делегацією відомої української компанії «Нібулон» на чолі з її директором, Героєм України Олексієм Вадатурським, зустрілись з Міністром постачання та внутрішньої торгівлі АРЄ Алі Мосельхі.