Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 11:38

6 грудня в Посольстві України в Єгипті відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України.

07 грудня 2017, 14:29

У заході взяли участь високопосадові особи МО АРЄ, зокрема заступник Начальника Генерального штабу, члени дипломатичного корпусу, представники єгипетських громадських кіл та ЗМІ, української діаспори в Єгипті, делегація компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором О.Вадатурським, яка в ці дні перебувала в Каїрі з візитом.

З вітальними промовами до присутніх звернулись Посол України в АРЄ Геннадій Латій та аташе з питань оборони в Єгипті полковник Олександр Чернов, які поздоровили особовий склад Збройних Сил України з професійним святом та поінформував присутніх про важливу роль української армії у протистоянні російській агресії. Особливо було наголошено на готовності української армії рішуче відстоювати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, які відали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Під час заходу, гості мали змогу відвідати фотовиставку, присвячену Збройним Силам України в сучасних умовах.

Останні новини

22 січня – День Соборності України | 21 січня, 08:58

Український історичний календар 22 січня містить дві знаменні події: проголошенням 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки та рівно за рік – Універсалом Директорії Української Народної Республіки – об’єднання УНР і ЗУНР в одну суверенну державу. Ці події є одними із найважливіших в історії Української революції 1917 – 1921 років і загалом історії України XX століття.

UKRAINE FOR EVERYONE | 18 січня, 15:19

Посол зустрівся з головним редактором газети «Аль Ахбар Аль Мсаей» | 15 січня, 11:47

14 січня посол Г.Латій відвідав офіс газети «Аль Ахбар Аль Мсаей» та  зустрівся з її Головним редактором Гамалем Хусейном.

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ | 24 грудня 2017, 16:17