Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 05:55

Концерт оркестру «Київ-Класік»

30 вересня 2017, 21:31

З нагоди відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Єгиптом у великому залі Каїрської національної опери 28 вересня відбувся концерт відомого українського камерного симфонічного оркестру «Київ-Класік» під керівництвом Народного артиста України, Посла української культури, диригента Національної опери України, Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру, Германа Макаренка. У концерті, на якому були присутні представники дипломатичного корпусу та єгипетські офіційні особи, у якості запрошеного музиканта взяла участь Генеральний директор Каїрської національної опери, флейтистка пані Інес Абдель Даїм.

Перед початком з вітальним словом до глядачів звернувся Посол України в АРЄ Геннадій Латій.

До програми концерту були включені музичні твори класичних та сучасних українських та світових композиторів, у тому числі арабських.

Виступ оркестру був дуже тепло прийнятий глядачами та мав великий успіх. 

25 вересня оркестр «Київ-Класік» дав успішний концерт у м. Шарм ель-Шейх.

Останні новини

Павло Клімкін відвідає Єгипет з офіційним візитом | Вчора, 10:06

29-30 квітня 2018 року Міністр закордонних справ Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом в Арабській Республіці Єгипет.

Президент провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет | 12 квітня, 22:03

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абделем Фаттахом Аль Сісі.

Двосторонні переговори в Каїрі | 12 квітня, 18:02

11 квітня 2018 року в Міністерстві закордонних справ Єгипту відбулися консультації з актуальних питань двосторонньої співпраці під співголовуванням Директора Департаменту країн Близького Сходу і Африки МЗС України М.Щербатюк та Директора Департаменту країн Східної та Південної Європи Н. Ель Завахрі.

Урочиста церемонія відкриття прямого авіасполучення між Україною та Єгиптом | 08 квітня, 17:25

8 квітня ц.р. Посол України в Єгипті Геннадій Латій взяв участь в урочистій церемонії з нагоди відкриття регулярного авіаційного сполучення між столицями України та Єгипту, яке здійснюватиметься літаками авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" чотири рази на тиждень.

Зустріч з Міністром постачання та внутрішньої торгівлі АРЄ Алі Мосельхі | 04 квітня, 10:48

03 квітня Посол України Геннадій Латій,  разом з делегацією відомої української компанії «Нібулон» на чолі з її директором, Героєм України Олексієм Вадатурським, зустрілись з Міністром постачання та внутрішньої торгівлі АРЄ Алі Мосельхі.