Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 11:55

Концерт оркестру «Київ-Класік»

30 вересня 2017, 21:31

З нагоди відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Єгиптом у великому залі Каїрської національної опери 28 вересня відбувся концерт відомого українського камерного симфонічного оркестру «Київ-Класік» під керівництвом Народного артиста України, Посла української культури, диригента Національної опери України, Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру, Германа Макаренка. У концерті, на якому були присутні представники дипломатичного корпусу та єгипетські офіційні особи, у якості запрошеного музиканта взяла участь Генеральний директор Каїрської національної опери, флейтистка пані Інес Абдель Даїм.

Перед початком з вітальним словом до глядачів звернувся Посол України в АРЄ Геннадій Латій.

До програми концерту були включені музичні твори класичних та сучасних українських та світових композиторів, у тому числі арабських.

Виступ оркестру був дуже тепло прийнятий глядачами та мав великий успіх. 

25 вересня оркестр «Київ-Класік» дав успішний концерт у м. Шарм ель-Шейх.

Останні новини

22 січня – День Соборності України | 21 січня, 08:58

Український історичний календар 22 січня містить дві знаменні події: проголошенням 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки та рівно за рік – Універсалом Директорії Української Народної Республіки – об’єднання УНР і ЗУНР в одну суверенну державу. Ці події є одними із найважливіших в історії Української революції 1917 – 1921 років і загалом історії України XX століття.

UKRAINE FOR EVERYONE | 18 січня, 15:19

Посол зустрівся з головним редактором газети «Аль Ахбар Аль Мсаей» | 15 січня, 11:47

14 січня посол Г.Латій відвідав офіс газети «Аль Ахбар Аль Мсаей» та  зустрівся з її Головним редактором Гамалем Хусейном.

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ | 24 грудня 2017, 16:17