Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 13:19

Протокольний візит камергера Адміністрації Президента АРЄ Хоссама Заатара

24 серпня 2017, 14:16

З нагоди відзначення Дня Незалежності України в Посольстві України в АРЄ відбулася зустріч Посла Геннадія Латія із камергером Адміністрації Президента АРЄ Хоссамом Заатаром. Від імені Президента АРЄ А.Аль-Сісі, Х.Заатар передав вітання Президенту України П.Порошенку, уряду України та всьому українському народові у зв’язку з відзначенням 26-ї річниці Незалежності нашої держави.

В ході зустрічі посланника Президента Єгипту було поінформовано про поточну ситуацію в України та плани активізації українсько-єгипетського політичного діалогу на високому та найвищому рівнях. 

 

 

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Вчора, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

День Європи в Каїрі | 18 лютого, 15:34

18 лютого 2018 року в м.Каїр асоціацією військових аташе в м.Каїр. проведений щорічний «День Європи», в якому взяли участь представники Посольства України.

Вечір пам’яті, присвячений черговій річниці Дебальцевської операції Збройних Сил України, як історії української звитяги | 18 лютого, 15:22

15 лютого 2018 в приміщенні Посольства України в АРЄ було проведено захід, присвячений черговій річниці операції Збройних Сил України на Дебальцевському плацдармі, в якому взяли участь представники української громади в Єгипті та співробітники посольства України.

Зустріч з директором Александрійської бібліотеки | 13 лютого, 16:12

Посол України в Єгипті Геннадій Латій 12 лютого зустрівся з директором Александрійської бібліотеки  професором Мустафою Аль-Фекі та обговорив з ним низку питань співпраці з Бібліотекою.

Зустріч Посла Г.Латія з губернатором Александрії | 13 лютого, 16:07

12 лютого Посол України в Арабській Республіці Єгипет Геннадій Латій провів зустріч з губернатором Александрії Мохамедом Алі Ахмедом Алі Султаном.