Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 13:17

23 серпня 2017 року Посол Геннадій Латій зустрівся з Президентом Національної Ради з прав людини АРЄ Мохамедом Фаєком

23 серпня 2017, 15:16

Співрозмовник поінформував про основні напрями діяльності та повноваження очолюваного ним органу.

Послом України доведена інформація про справи ув'язнених на території Єгипту громадян України. Зокрема висловлено прохання розглянути звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питання громадянина України Е.П.Чікоша та вжити заходів щодо пом'якшення умов відбуття ним покарання і проведення незалежного медичного обстеження ув'язненого.

У відповідь п. Фаєк наголосив, що неодмінно позитивно відреагує на прохання української сторони.   

 

Останні новини

Важливість українського ринку туристів | Вчора, 08:45

Голова Єгипетської туристичної адміністрації Гишам Ель Демері під час зустрічі з Послом України в АРЄ Геннадієм Латієм 18 лютого наголосив, що українському ринку туристів в Єгипті приділяється увага як одному з пріоритетних. За наданою інформацією, у 2017 році єгипетські курорти відвідали більше 800 тисяч українців.

День Європи в Каїрі | 18 лютого, 15:34

18 лютого 2018 року в м.Каїр асоціацією військових аташе в м.Каїр. проведений щорічний «День Європи», в якому взяли участь представники Посольства України.

Вечір пам’яті, присвячений черговій річниці Дебальцевської операції Збройних Сил України, як історії української звитяги | 18 лютого, 15:22

15 лютого 2018 в приміщенні Посольства України в АРЄ було проведено захід, присвячений черговій річниці операції Збройних Сил України на Дебальцевському плацдармі, в якому взяли участь представники української громади в Єгипті та співробітники посольства України.

Зустріч з директором Александрійської бібліотеки | 13 лютого, 16:12

Посол України в Єгипті Геннадій Латій 12 лютого зустрівся з директором Александрійської бібліотеки  професором Мустафою Аль-Фекі та обговорив з ним низку питань співпраці з Бібліотекою.

Зустріч Посла Г.Латія з губернатором Александрії | 13 лютого, 16:07

12 лютого Посол України в Арабській Республіці Єгипет Геннадій Латій провів зустріч з губернатором Александрії Мохамедом Алі Ахмедом Алі Султаном.