Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 15:07

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня 2017, 13:37

З метою підвищення рівня поінформованості суспільства про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища осіб, які постраждали від цього злочину, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй в 2013 році проголосила  30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Оскільки боротьба з торгівлею людьми є одним із пріоритетних напрямів діяльності нашої держави у сфері захисту прав людини, закликаємо громадян України, які потрапляють особисто або мають інформацію про потрапляння інших громадян України чи іноземних громадян у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми, негайно інформувати Посольство.

Таке інформування є вкрай важливим для забезпечення належного реагування на факти вчинення злочинів проти українців за кордоном з метою захисту їхніх прав та інтересів, надання інформації для кримінального переслідування винних осіб, забезпечення безпеки постраждалих під час перебування за кордоном та їхнього безперешкодного повернення в Україну.

Останні новини

Павло Клімкін відвідає Єгипет з офіційним візитом | 26 квітня, 10:06

29-30 квітня 2018 року Міністр закордонних справ Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом в Арабській Республіці Єгипет.

Президент провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет | 12 квітня, 22:03

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абделем Фаттахом Аль Сісі.