Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 13:11

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня, 13:37

З метою підвищення рівня поінформованості суспільства про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища осіб, які постраждали від цього злочину, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй в 2013 році проголосила  30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Оскільки боротьба з торгівлею людьми є одним із пріоритетних напрямів діяльності нашої держави у сфері захисту прав людини, закликаємо громадян України, які потрапляють особисто або мають інформацію про потрапляння інших громадян України чи іноземних громадян у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми, негайно інформувати Посольство.

Таке інформування є вкрай важливим для забезпечення належного реагування на факти вчинення злочинів проти українців за кордоном з метою захисту їхніх прав та інтересів, надання інформації для кримінального переслідування винних осіб, забезпечення безпеки постраждалих під час перебування за кордоном та їхнього безперешкодного повернення в Україну.

Останні новини

Візит делегації МЕРТ | 25 липня, 16:37

24-26 липня Єгипет з візитом відвідує українська офіційна делегація на чолі з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку і торгівлі України О.Ю.Перевезенцевим.