Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

6, Київ 02:36

Виїзне консульське обслуговування громадян у м. Хургада

04 квітня, 11:19

23-24 квітня 2017 р. відбудеться виїзне консульське обслуговування громадян у місті Хургада.

23 квітня з 10:00 до 13:00 – прийом заяв та надання консультацій.

24 квітня з 10:00 до 12:00 – видача готових документів.

Прийом громадян буде проводитись у приміщенні компанії «Флеш Тур» за адресою: м. Хургада, вул. Ельмамша, офісний центр «Сара», 3-й поверх (напроти представництва авіакомпанії «Єгипетські авіалінії»).

Під час консульського обслуговування:

 1. Виконуватимуться нотаріальні дії, легалізація документів, оформлення довідок про сімейний стан;

 2. Будуть прийматись заяви з документами на оформлення громадянства, оформлення паспортів дітям до 12 років, оформлення віз, оформлення витребування документів;

 3. Буде проведена видача вже оформлених Посольством документів (за умови попереднього звернення на адресу відповідальної особи з поміткою «Щодо виїзного консульського обслуговування»).

   

  Відповідальна особа: другий секретар з консульських питань Посольства України  в АРЄ Андрій Станіславович Гутовський: andrii.gutovskiy@mfa.gov.ua

   

  З метою якісної підготовки документів, прохання, чернетки довіреностей, заяв, що потребують засвідчення, а також будь-які питання щодо проведення обслуговування надсилати на вищезазначену адресу найближчим часом з відповідною поміткою.

Останні новини

Виїзне консульське обслуговування громадян у м. Шарм ель-Шейх | 20 квітня, 12:52

14-15 травня відбудеться виїзне консульське обслуговування громадян у м. Шарм ель-Шейх.

Рекомендації громадянам України у зв'язку з безпековою ситуацією на території Арабської Республіки Єгипет | 13 квітня, 22:09

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом строку дії запровадженого 10.04.2017 на три місяці в державі надзвичайного стану, та, по можливості, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цієї держави, у т.ч. з туристичною метою.

Презентація нового порядку оформлення віз | 13 квітня, 17:16

12.04.2017 в приміщенні Посольства України в Єгипті було проведено презентацію нового порядку оформлення віз для в’їзду в Україну, який починає діяти з 16.04.2017. На презентації були присутні представники туристичних агентств та компаній, що займаються підготовкою документів для вступу іноземців до ВНЗ України.  

Активізація контактів між центральними органами правової політики | 12 квітня, 11:47

11 квітня 2017 року Посол України в Єгипті Геннадій Латій зустрівся із заступником Міністра юстиції АРЄ Аделєм Ахмедом Фахмі.  

Презентація українського ВНЗ | 29 березня, 12:29

28 березня 2017 року в приміщенні Посольства України в Єгипті відбулася презентація Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»).