Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

, Київ 12:41

FAQ

Як я можу оформити закордонний паспорт, не виїжджаючи з Арабської Республіки Єгипет?

Інформацію щодо порядку оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон можна знайти за цим посиланням

Як оформити заяву-дозволу на виїзд неповнолітньої дитини за кордон у супроводі одного з батьків, третіх осіб або самостійно

Для оформлення дозволу до консульського відділу особисто заявником подаються:

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон
  • свідоцтво про народження дитини
  • копія закордонного паспорта особи, яка супроводжуватиме дитину
  • копія закордонного паспорта/проїзного документа дитини
  • заява (оформлюється у Посольстві)
  • квитанція про сплату консульського збору.

Чи можу я оформити довіреність, надіславши документи поштою? Чи є обов’язковою моя присутність під час оформлення довіреності чи заяви?

Нотаріальні дії здійснюються виключно у присутності заявника, тобто особи, чий підпис на довіреності або заяві буде посвідчуватися у нотаріальному порядку консулом.

Я втратив свій закордонний паспорт під час перебування в арабській Республіці Єгипет.Мені терміново потрібно виїхати в Україну. Чим у такому випадку мені може допомогти Посольство?

У разі втрати паспорта Вам необхідно невідкладно звернутися до поліції із відповідною заявою.  На підставі протоколу про втрату паспорта, отриманогов поліції, а також документів, визначених Правилами оформлення і видачі посвідчення особи на повернення в Україну, Вам може бути оформлено тимчасовий проїзний документ, на підставі якого Ви зможете виїхати до України - посвідчення особи на повернення в Україну.

Більш детальна інформація щодо оформлення посвідчення – за цим посиланням.

Як сплачується консульський збір?

Ви можете сплатити консульський збір у будь-якому відділенні банку NBD Emirates на підставі отриманих квитанцій (відділення банку знаходиться неподалік від консульського відділу).

Інформаційно-консультативна допомога громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії

Інформаційну брошуру щодо надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії можна завантажити тут.